Biedronki zaśpiewały na Festiwalu Piosenki o Zdrowiu.

9 maja w Ostrołęckim Centrum Kultury odbyła się kolejna edycja Festiwalu Piosenki o Zdrowiu zorganizowanego przez Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Ostrołęce.
Dziewczynki z gr ,, Biedronki ” reprezentowały nasze przedszkole na festiwalu. Przedszkolaki na prawdziwej scenie pięknie zaśpiewały autorską piosenkę pt ,, Zdrowa Woda ” do podkładu muzycznego pana Zbigniewa Kurtycz. To był wspaniały występ muzyczno – taneczny, porywający do zabawy całą zgromadzoną publiczność.
Głównym założeniem festiwalu było propagowanie zdrowego stylu życia, motywowanie dzieci do dbania o zdrowie . Nasze przedszkolaki w przygotowanej piosence zachęcały do picia zdrowej wody i aktywności fizycznej.
Za występ Biedroneczki dostały nagrody, a przedszkole otrzymało pamiątkowy dyplom . Udział w Festiwalu Piosenki o zdrowiu był wspaniałą okazją do promocji zdrowia , a także do integracji dzieci z przedszkoli i innych placówek z terenu naszego miasta.