BIEDRONKI ĆWICZĄ Z TRENEREM LEKKOATLETYKI

25 kwietnia 2016 r. “Biedroneczki” miały możliwość poćwiczyć i potrenować ze sportowcem Panem Bartkiem Witkowskim. Pan Bartek jest trenerem lekkoatletyki i Mistrzem Polski AZS sztachety 4x 400 w 2009 r. Trening przedszkolaków rozpoczął się rozgrzewką w formie zabaw oraz ćwiczeń gimnastycznych na placu przedszkolnym. Główna częścią zajęć były ćwiczenia na płotkach “Lekkoatletyka dla Każdego”. Zajęcia zostały zakończone torem przeszkód oraz wręczeniem pamiątkowych dyplomów.  Biedronki  poznały tajniki lekkiej atletyki, radziły sobie świetnie i z dużym entuzjazmem podchodziły do każdego ćwiczenia. Trener lekkoatletyki opowiadał przedszkolakom o sporcie i mistrzowskich zawodach sportowych.

Dziękujemy Panu Barkowi Witkowskiemu za odwiedziny i zapraszamy do naszego przedszkola 🙂