BAJKOWY PRZYJACIEL WIE, JAK O ZDROWIE I BEZPIECZEŃSTWO TROSZCZYĆ SIĘ

SAMSUNG CAMERA PICTURES SAMSUNG CAMERA PICTURES SAMSUNG CAMERA PICTURES SAMSUNG CAMERA PICTURES SAMSUNG CAMERA PICTURES SAMSUNG CAMERA PICTURES SAMSUNG CAMERA PICTURES SAMSUNG CAMERA PICTURESW naszym przedszkolu odbył się miedzyprzedszkolny konkurs plastyczny ” Bajkowy przyjaciel wie, jak o zdrowie i bezpieczeństwo troszczyć się”, była to już III edycja tego konkursu. Przystąpiły do niego dzieci z ostrołęckich przedszkoli. Wykonały bardzo piękne prace wykonane różnymi technikami, wszystkie dotyczyły tematyki zdrowia i bezpieczeństwa. W dniu rozstrzygnięcia konkursu dla zgromadzonych widzów przedszkolaki z grupy “Słoneczka” wykonały wspaniały pokaz artystyczny. Po występie i gromkich brawach powołane jury przystąpiło do oceny prac konkursowych. Po wnikliwej analizie postanowiono przyznać wszystkim uczestnikom I miejsce. Dzięki takim inicjatywom dzieci przyswajają i utrwalają wiedzę na temat zdrowego stylu życia oraz bezpieczeństwa. Podziękowania należą się wszystkim, którzy zaangażowali się w organizację konkursu oraz jurorom, którzy zechcieli włączyć się w tę akcję. Największe podziękowania należą się też dzieciom, które swoja postawą propagują zdrowy styl życia i uczą innych bezpiecznych zachowań.