AKCJA CHARYTATYWNA – “DZIŚ SŁODKA GWIAZDKA ZAŚWIECI DLA WSZYSTKICH DZIECI”

W okresie przedświątecznym w naszym przedszkolu po raz kolejny zorganizowano akcję charytatywną pod hasłem “DZIŚ SŁODKA GWIAZDKA ZAŚWIECI DLA WSZYSTKICH DZIECI”.

Przedszkolaki wraz z rodzinami oraz personel przedszkolny podarowali słodycze dla dzieci z rodzin ubogich. Zebrane słodkości zostały zapakowane w świąteczne paczki. Z kolędą na ustach i świątecznymi życzeniami słodkie niespodzianki uroczyście przekazane zostały przez małych Mikołajów – dzieci z gr. “Żabki” i “Biedronki” do siedziby MOPR-u w Ostrołęce, a następnie podarowane dla dzieci z rodzin potrzebujących z naszego miasta.

Udział w akcji charytatywnej pobudził wrażliwość naszych wychowanków na los innych dzieci. Dziękujemy całej społeczności przedszkolnej za wsparcie i przyłączenie się do świątecznej akcji charytatywnej.