ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO

DSC_0003

DSC_0003DSC_0003DSC_0124SAMSUNG CAMERA PICTURES SAMSUNG CAMERA PICTURES SAMSUNG CAMERA PICTURES SAMSUNG CAMERA PICTURESSAMSUNG CAMERA PICTURES SAMSUNG CAMERA PICTURES SAMSUNG CAMERA PICTURESSAMSUNG CAMERA PICTURES SAMSUNG CAMERA PICTURES SAMSUNG CAMERA PICTURES SAMSUNG CAMERA PICTURESSAMSUNG CAMERA PICTURES SAMSUNG CAMERA PICTURES SAMSUNG CAMERA PICTURESSAMSUNG CAMERA PICTURES6-latki z grupy “Żabki”,”Słoneczka” i “Motylki” z  Przedszkola Miejskiego Nr 8 w Ostrołęce pożegnały się z przedszkolem. Na część artystyczną składały się:  wiersze, piosenki i tańce.  Niejedno dziecko uroniło łzę podczas śpiewania piosenki “Do widzenia przedszkole”. Rodzice również nie kryli wzruszenia. Głośno oklaskiwali występ dzieci. Nauczycielki wręczyły  przedszkolakom pamiątkowe książki oraz dyplomy. Ten dzień na długo pozostanie w pamięci dzieci.

Dziękujemy  Rodzicom za owocną współpracę. Wszystkim życzymy bezpiecznych i pogodnych wakacji.