BEZPIECZNE WAKACJE- SPOTKANIE Z POLICJANTAMI

SAMSUNG CAMERA PICTURES SAMSUNG CAMERA PICTURES SAMSUNG CAMERA PICTURES SAMSUNG CAMERA PICTURES SAMSUNG CAMERA PICTURES SAMSUNG CAMERA PICTURES SAMSUNG CAMERA PICTURES SAMSUNG CAMERA PICTURES SAMSUNG CAMERA PICTURESJuż wkrótce wakacje, na które z wielką niecierpliwością czekają dzieci. Mając na uwadze bezpieczeństwo najmłodszych, w naszym przedszkolu odbyło się spotkanie z policjantami. W trakcie spotkania policjanci przeprowadzili pogadankę z dziećmi  na temat bezpiecznych zachowań w czasie letniego wypoczynku ( w domu, w lesie, nad wodą i na wsi). Dzieci zostały uwrażliwione na zachowanie szczególnej ostrożności podczas przechodzenia przez jezdnię, jak również podczas jazdy na rowerze. Na koniec przedszkolaki mogły obejrzeć samochód policyjny i w nim posiedzieć. Mamy nadzieję, że przedwakacyjne spotkanie z policjantami  uchroni dzieci przed różnymi zagrożeniami i pozwoli bezpiecznie spędzić wakacyjny czas.