KONKURS “ORSZAKOWY KRÓL”

Dzieci z naszego przedszkola: Maria Magdalena Ś. (grupa „Biedronki”), Bartek O. (grupa „Motylki”), Maja D. (grupa „Słoneczka”) wspólnie z rodzicami wykonały piękne kukiełki przedstawiające orszakowych króli, które będą brały udział w konkursie.

Organizatorem konkursu jest stowarzyszenie Ostrołęcki Orszak Trzech Króli wraz z Ostrołęckim Centrum Kultury.

Zdjęcia prac wraz z numerem zostaną umieszczone na fanpage’u Ostrołęckiego Orszaku w celu przeprowadzenia głosowania metodą „lubię to”. Głosowanie odbędzie się w terminie od 23 grudnia 2017r. do 5 stycznia 2018r.

Wyniki konkursu zostaną podane do publicznej wiadomości na stronie organizatora i fanpage’u w terminie do 13 stycznia 2018r.

Bardzo serdecznie zapraszamy wszystkich naszych przedszkolaków razem z rodzicami o włączenie się do głosowania na swoich kolegów.

Dziękujemy chętnym i zaangażowanym rodzicom!

IMG_20171211_141531