FESTYN RODZINNY

Pierwszego czerwca w naszym przedszkolu odbył się Festyn Rodzinny, który był okazją do wspólnego świętowania Dnia Mamy i Taty oraz Dnia Dziecka. Na początku dzieci wraz z rodzicami obejrzały bajkę pt. „Kraina Lodu”, przygotowaną i wystawioną przez rodziców z grup „Krasnoludki” i „Motylki”. Kulminacyjnym momentem przedstawienia było wspólne odśpiewanie przez aktorów i dzieci filmowej piosenki pt. „Mam tę moc”. Po spektaklu każda grupa zaprezentowała krótki program artystyczny z okazji święta Mamy i Taty. Dzieci pięknie recytowały wiersze, śpiewały piosenki, a także zatańczyły specjalnie ułożone choreografie taneczne. Na koniec rodzice oprócz szczerych życzeń, otrzymali również własnoręczne wykonane przez przedszkolaki prezenty.