„PRZEDSZKOLAK DOBRZE WIE, JAK O ZDROWIE IBEZPIECZEŃSTWO TROSZCZYĆ SIĘ”- ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU MIĘDZYPRZEDSZKOLNEGO

Dnia 31.03.2017 r. w naszym przedszkolu odbyło się uroczyste rozstrzygnięcie międzyprzedszkolnego konkursu plastycznego pod hasłem „Przedszkolak dobrze wie, jak o zdrowie i bezpieczeństwo troszczyć się”. Celem konkursu było: propagowanie idei zdrowego i bezpiecznego stylu życia, kształtowanie właściwych postaw prozdrowotnych oraz utrwalenie zasad dbania o zdrowie i bezpieczeństwo oraz przestrzeganie ich.

W konkursie wzięło udział 10 przedszkoli z naszego miasta, które w sumie dostarczyły 20 prac plastycznych. Sponsorem nagród był prezydent miasta Ostrołęki Pan Janusz Kotowski. Zebranych gości powitała dyrektor przedszkola Pani Iwona Mróz. Przed zaproszonymi gośćmi wystąpiły dzieci z grupy „Żabki”, przedstawiły inscenizację „Zdrowy Czerwony Kapturek”.

Komisja konkursowa w składzie: pielęgniarka Pani Ewa Kubeł- przewodnicząca komisji, dyrektor przedszkola nr 10 Pani Małgorzata Mierzejewska, dyrektor naszego przedszkola Pani Iwona Mróz, po obejrzeniu prac uznała, że wszystkie prace zasłużyły na wyróżnienie. Każdy z uczestników konkursu wyszedł z przedszkola z dyplomem i prezentem.

Spotkanie przebiegło w miłej atmosferze, zakończyło się poczęstunkiem.