Bajkoterapia w przedszkolu

Przedszkolaki ze wszystkich grup odwiedziła pisarka, autorka książek dla dzieci Pani Joanna Brodowska. Autorka rozmawiała z dziećmi o pracy pisarza, o tym jak powstaje książka. Pisarka wraz z przesympatyczną pacynką Malwinką  wprowadziła dzieci w świat wyobraźni. Pani Joasia poprowadziła zajęcia, w których poruszała tematy zaczerpnięte z życia codziennego. Przedszkolaki z uwagą przysłuchiwały się losom bohaterów. Pokazała dzieciom konsekwencje niewłaściwego postępowania oraz nieposłuszeństwa.
Dzieciaki tańczyły i śpiewały piosenki  przy dźwiękach gitary  oraz wcieliły się w postać ilustratora kolorując postać z bajki.  Spotkanie przebiegało w miłej i serdeczniej atmosferze. Na pamiątkę spotkania Malwinka rozdała przedszkolakom zakładki do książki.