JAK CO ROKU W KARNAWALE, WSZYSCY BAWILI SIĘ WSPANIALE

SAMSUNG CAMERA PICTURES 6 lutego 2015 r. w naszym przedszkolu odbył się Bal Karnawałowy. Tego dnia od rana pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek, można było spotkać wróżki, królewny, policjantów, Batmana, piratów…nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci. Rozpoznać dzieci było bardzo trudno. Dobra muzyka wprowadziła  dzieci i ich rodziców w radosny nastrój oraz zachęcała  do wspólnej zabawy. Podczas przerwy  odbył się słodki poczęstunek.  Dziękujemy dzieciom i ich rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych , balowych strojów .

SAMSUNG CAMERA PICTURES SAMSUNG CAMERA PICTURES SAMSUNG CAMERA PICTURES SAMSUNG CAMERA PICTURES SAMSUNG CAMERA PICTURES SAMSUNG CAMERA PICTURES SAMSUNG CAMERA PICTURES SAMSUNG CAMERA PICTURES