KONSULTACJE ZE SPECJALISTAMI

Nasze przedszkole kładzie duży nacisk na prawidłowy rozwój dziecka oraz zaspokajanie jego potrzeb rozwojowych. W związku z tym przedszkole systematycznie współpracuje z Poradnią Psychologiczno- Pedagogiczną w Ostrołęce. 22 listopada rodzice dzieci uczęszczających do naszego przedszkola mieli możliwość skorzystania z indywidualnych konsultacji ze specjalistami: psychologiem, pedagogiem i logopedą. Każdy rodzic mający wątpliwości, co do rozwoju czy zachowania dziecka mógł porozmawiać ze specjalistą, poradzić się, uzyskać wskazówek dotyczących dziecka. Korzystanie z konsultacji było bezpłatne oraz dobrowolne.  Rozmowy przeprowadzane ze specjalistami były poufne.   Dziękujemy Paniom specjalistkom z PPP oraz Pani logopedzie pracownikowi naszego przedszkola za przeprowadzenie konsultacji, udzielanie porad rodzicom przedszkolaków.