„Żabki” w sklepie AGD i RTV

Dnia 14 listopada 2016 r. przedszkolaki z gr. V „Żabki” wybrały się na wycieczkę do sklepu Media Expert ze sprzętem AGD i RTV.

Wycieczka była związana z tematem tygodnia, który dotyczy urządzeń elektrycznych w gospodarstwie domowym.

Podczas zwiedzania dzieci zapoznały się z wyglądem oraz zastosowaniem wielu urządzeń elektrycznych. Podczas oglądania asortymentu dzieci poznały również wiele nieznanych im sprzętów, które są przydatne w gospodarstwie domowym. Dzieci zwróciły uwagę na bogaty asortyment, różnorodność pod względem kolorystyki oraz kształtu. „Żabki” podczas zwiedzania zachowywały się bardzo grzecznie i ostrożnie chodziły między półkami.

Na zakończenie zwiedzania na dzieci czekała kolejna niespodzianka- dostały w prezencie balony oraz inne drobiazgi.

Dziękujemy kierownictwu, personelowi oraz Pani Magdzie Mróz za ciepłe przyjęcie i możliwość zwiedzenia sklepu.