ZABAWY Z PANIĄ JESIENIĄ

Dnia 13. 10. 2016 r. w naszym przedszkolu odbyły się „Zabawy z Panią Jesienią” połączone z grillowaniem.  Jest to niemalże tradycyjna impreza plenerowa z udziałem członków rodzin przedszkolaków. Na pięknie przystrojonym placu przedszkolnym wszyscy aktywnie uczestniczyli w zabawach ruchowych, konkurencjach sportowych, rozwiązywali zagadki. Zabawa przebiegała w doskonałych humorach. Nie zabrakło tańców oraz piosenek o tematyce jesiennej. Można było również podziwiać piękne jesienne kreacje przedszkolaków. Podczas zabaw dochodziły do nas kuszące zapachy piekących się kiełbasek. Na zakończenie imprezy przedszkolaki oraz goście ustawieni w kolorowe pociągi odjechali do swoich sal, aby wreszcie skosztować pyszności.

Dziękujemy rodzicom naszych przedszkolaków za grillowanie oraz za pomoc w zorganizowaniu tak wspaniałej uroczystości.