MOTYLKI Z WIZYTĄ W KOMENDZIE MIEJSKIEJ POLICJI W OSTROŁĘCE

4 czerwca dzieci z grupy Motylki zwiedziły Miejską Komendę Policji w Ostrołęce. Na początku spotkania Motylki odwiedziły niebieski pokój- pomieszczenie przyjazne dla nieletnich oraz małych dzieci. Przedszkolaki wysłuchały pogadanki na temat bezpiecznych zachować w przypadku kontaktu z nieznajomymi zwierzętami oraz kilku cennych uwag z zakresu bezpieczeństwa wygłoszonych przez policjantkę st. sierż.  Panią Agnieszkę Kwiatkowską. Przedszkolaki zwiedziły dyżurkę, policyjną siłownię, następnie udały się na plac znajdujący się za budynkiem komendy. Tam przedszkolaki miały możliwość obejrzeć policyjny radiowóz oraz zainicjowaną scenkę aresztowania i zakuwania w kajdanki podejrzanego( w roli głównej wystąpili policjanci). Na koniec wycieczki dzieci mogły z bezpiecznej odległości zobaczyć psy policyjne.

Przed powrotem do przedszkola Pani policjantka obdarowała przedszkolaki  gadżetami z policyjnymi logo. Wizyta na komendzie zostawiła bardzo miłe wspomnienia.