FINAŁ AKCJI CHARYTATYWNEJ – “PEŁNA MISKA DLA SCHRONISKA”

Już po raz kolejny w naszym przedszkolu została zorganizowana akcja charytatywna pt. “Pełna miska dla schroniska”.

Akcja polegała na zbiórce żywności oraz artykułów przydatnych naszym czworonożnym przyjaciołom ze Schroniska dla zwierząt Canis w Kruszewie.

W zbiórkę zaangażowali się przedszkolaki wraz z rodzicami oraz personel naszego przedszkola.

24 mają 2024r. zebrane dary zostały przekazane P. Wiesławie Rutkowskiej, właścicielce schroniska, która odwiedziła nasze przedszkole razem ze “Stokrotką”, swoją podopieczną.

Udział w akcji wzbudził w naszych przedszkolakach wiele emocji oraz rozbudził w niech opiekuńczość, wrażliwość i odpowiedzialność wobec zwierząt.

Serdecznie dziękujemy dzieciom, rodzicom i personelowi przedszkola za tak aktywny udział w akcji.