ŚNIADANIE WIELKANOCNE W BIEDRONKACH

We wtorek 26 marca dzieci z grupy Biedronki w odświętnych strojach wraz z paniami zasiadły do stołu, który uginał się od świątecznych przysmaków, aby w gronie najbliższych kolegów podzielić się jajkiem i złożyć  sobie życzenia. Przedszkolaki aktywnie włączyły się w przygotowanie świątecznego stołu. Na stole pojawiły się tradycyjne wielkanocne przysmaki – jajka, pasztet, szynka oraz babka wielkanocna. Nie zabrakło także symboli wielkanocnych oraz pięknych stroików z bazi i bukszpanu oznaczających przyrodę, która budzi się do życia. Po śniadaniu czekały na dzieci czekoladowe jajeczka, które w naszej sali ukrył zajączek. Wspólne, uroczyste śniadanie wywołało miłe i niezapomniane doznania, które na długo pozostaną w pamięci przedszkolaków.