ZABAWY Z PANIĄ JESIENIĄ

13 października w naszym przedszkolu odbyły się zabawy z Panią Jesienią. Na placu przedszkolnym dzieci wraz z nauczycielami i najbliższymi, wspólnie powitali nową porę roku.
Jesienne zabawy rozpoczęły się od wesołego przywitania każdej z grup i zaprezentowaniem przez nie piosenki. Przedszkolaki prezentowały się przepięknie w strojach, które przyozdobiły barwnymi, jesiennymi elementami. Nie zabrakło radosnych śpiewów, tańców oraz konkursów. Podczas jesiennego konkursu sportowego pt. „W zdrowym ciele zdrowy dych – wie to każdy mały zuch”, przedszkolaki mogły wykazać się swoją sprawnością ruchową oraz propagować zdrowy styl życia. Na koniec zawodów każda z grup otrzymała pamiątkowy dyplom oraz nagrody ufundowane przez Radę Osiedla Śródmieście oraz Urząd Miasta Ostrołęka. Nie zabrakło również wesołej pluszowej maskotki- „Koronka”, należącej do klubu sportowego „Korona Ostrołęka”, która poczęstowała wszystkich pysznymi cukierkami. Po wspólnej zabawie nadszedł czas na poczęstunek przygotowany w ramach jesiennego grillowania przez wspaniałych tatusiów.
Ten dzień na długo pozostanie w pamięci naszych przedszkolaków.