SPOTKANIE Z POLICJANTKĄ

W poniedziałek 11 września nasze przedszkole odwiedziła St. Sierż. Agnieszka Kwiatkowska z Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce.

Pani Policjant rozmawiała z dziećmi na temat zachowania bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Poprzez zabawę dzieci pozyskały informacje na temat bezpiecznego poruszania się po drodze, a także miały możliwość podzielić się własną wiedzą na ten temat. Poznały zasady odpowiedniego reagowania na napotkane niebezpieczeństwo i utrwaliły numery telefonów alarmowych. Na koniec przedszkolaki mogły zaprezentować właściwy sposób przechodzenia przez jezdnię i stosowania się do poznanych zasad ruchu drogowego.

Dzięki tak ciekawemu i pouczającemu spotkaniu, nasze przedszkolaki z pewnością staną się świadomymi i odpowiedzialnymi uczestnikami ruchu drogowego.