“ŻABKI” I “SŁONECZKA” ŻEGNAJĄ PRZEDSZKOLE

22 czerwca dla jednych był zwykłym dniem, ale dla przedszkolaków z najstarszych grup był on wyjątkowy, uroczysty, radosny oraz wzruszający, bowiem w naszym przedszkolu odbyła się wyjątkowa uroczystość –  „Pożegnanie starszaków”. Wspólnie spędzone lata szybko minęły.

Był to czas niezwykły i niezapomniany, zarówno dla dzieci, rodziców, jak i nauczycielek. Skończył się okres wspólnych zabaw i spotkań oraz pracy. Dzieci, z maluszków, zagubionych i nieśmiałych, stały się samodzielnymi, odważnymi starszakami, pełnymi pomysłów, ciekawymi świata, chętnymi do podejmowania nowych, coraz trudniejszych zadań. Skończył się beztroski okres i nadszedł czas na przyjęcie innych obowiązków. Przedszkolaki pod kierunkiem swoich nauczycielek przygotowały specjalnie na tę okazję występy artystyczne. Był Polonez, wiersze, tańce i piosenki. Na pamiątkę tego wydarzenia dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy i książki. Były także życzenia i podziękowania ze strony Pani Dyrektor, Rodziców oraz wychowawczyń. Nie zabrakło również łez wzruszenia. Ale tak to już jest, coś musi się skończyć,  aby móc wejść w kolejny, nowy etap życia.

Dziękujemy rodzicom za wspólnie spędzony czas, pomoc i wsparcie, dzieciom natomiast życzymy udanych wakacji, samych sukcesów w szkole, uśmiechu na co dzień oraz nowych przyjaźni.