MOTYLKI  WYKONUJĄ KOKTAIL I SAŁATKĘ OWOCOWĄ

Dzieci z grupy „Motylki” uczestniczą w projekcie Ministra Zdrowia ,,Zdrowe dzieci”. Warsztaty „Olimpiada Smaków” – to program mający na celu promowanie zdrowego stylu życia i dobrych nawyków żywieniowych wśród dzieci. Bazując na koncepcji piramidy żywienia dzieci uczą się świadomego podejmowania dobrych decyzji – wybierania wody, większego zainteresowania warzywami i owocami. 22 czerwca dzieci uczestniczyły w zajęciu Koktajl na medal Detektywa Witaminki. Wykonały również sałatkę z owoców. Poznały właściwości warzyw i owoców ze szczególnym uwzględnieniem koloru. Każdy kolor wśród warzyw i owoców dba o inną część ciała. Dziękujemy serdecznie Rodzicom za dostarczenie owoców, warzyw, mięty oraz blendera na koktajl i sałatkę.