GRUPIE ,,MOTYLKI” ABSOLWENCI CZYTAJĄ PRZEDSZKOLAKOM

Dnia 19.05.2023r. mile widzianym gościem w naszej grupie „Motylki” była Marysia Ś. absolwentka naszego przedszkola, która chętnie poświęciła swój czas, aby wspólnie z dziećmi przeżyć jeszcze raz emocje związane ze wspomnieniami i przeżyciami z przedszkola. Opowiadała dzieciom o szkole: jak wyglądają lekcje, czym się różni przedszkole od szkoły, jak spędza się przerwy między lekcjami itp.
Następnie przeczytała dzieciom bajki pt. „ Kot w butach” „Roszpunka”
„Złotowłosa i trzy małe niedżwiadki” „Trzy małe świnki” „ Kapturek”
Przedszkolaki z uwagą słuchały swoją starszą koleżankę, a na koniec gromkimi brawami podziękowały za wprowadzenie ich w bajkowy świat.
Na zakończenie zrobiliśmy pamiątkowe zdjęcie.
Marysia Ś. Bardzo miło wspomina czas kiedy chodziła do naszego przedszkola: bawiła się z kolegami, zabawkami przedszkolnymi, chętnie chodziła do przedszkola.
Bardzo dziękujemy Marysi za przybycie i zapraszamy, żeby częściej nas odwiedzała.