„POCZTÓWKA Z OSTROŁĘKI” – KONKURS PLASTYCZNY

Dwoje dzieci z naszego przedszkola Maja M. z grupy „Motylki”  oraz Izabela T. z grupy „Słoneczka” uczestniczyły w  Konkursie Plastycznym pod hasłem „POCZTÓWKA Z OSTROŁĘKI”. Organizatorem konkursu była Filia dla Dzieci i Młodzieży w Ostrołęce. Celem konkursu było włączenie dzieci uczęszczających do ostrołęckich przedszkoli i szkół podstawowych w obchody 650-lecia nadania praw miejskich miastu Ostrołęka oraz rozbudzenie zainteresowania dzieci swoją Małą Ojczyzną – Ostrołęką. Dziewczynki z naszego przedszkola zgłosiły na konkurs swoje przepiękne prace – Pocztówki z Ostrołęki, za które otrzymały dyplom oraz nagrody. Maja M. z grupy „Motylki” została finalistą tegoż konkursu. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.