III PIŁKARSKI FESTIWAL PRZEDSZKOLI

30 maja na stadionie MOSIR odbył się III Piłkarski Festiwal Przedszkoli zorganizowany przez Ostrołęckie Towarzystwo Sportowe Korona. Wzięły w nim udział dwie najstarsze grupy z naszego przedszkola.

“Słoneczka” i “Żabki” uczestniczyły w zmaganiach sportowych zaproponowanych przez trenerów Korony. Każdy przedszkolak otrzymał sportową koszulkę. Dzieci rozpoczęły festiwal rozgrzewką. Następnie rozegrały mecz, przeciągały linę oraz zmierzyły się w zawodach grupowych. Przedszkolaki miały okazję obejrzeć samochód policyjny oraz wóz strażacki. Dużą atrakcją były również dmuchane zjeżdżalnie. Na koniec na dzieci czekała niespodzianka – lody i jabłka.

Przedszkolaki, były pod wrażeniem ilością atrakcji na festiwalu. Była to świetna okazja do spędzenia czasu na świeżym powietrzu oraz uświadomienia dzieciom, że ruch to zdrowie. Zmęczone, ale szczęśliwe wróciły do przedszkola.