PRZEDSZKOLE WOLNE OD PLASTIKU

Wspierając kampanię ekologiczną „Ostrołęka wolna od plastiku” prowadzoną w naszym mieście, zorganizowaliśmy w naszym przedszkolu konkurs plastyczny pt.: „ Przedszkole wolne od plastiku”.  Konkurs miał na celu zwiększenie świadomości ekologicznej dzieci i rodziców oraz zachęcenie do zmniejszenia ilości jednorazowych przedmiotów plastikowych w przedszkolu. Zadaniem uczestników było wykonanie ulotki dotyczącej tematyki związanej z wyeliminowaniem plastiku.

27 kwietnia odbyło się rozstrzygnięcie konkursu. Udział wzięło 16 przedszkolaków ze wszystkich grup wiekowych, wykonali wraz ze swoimi rodzicami piękne prace różnymi technikami. Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy, słodkości oraz nagrody rzeczowe.

Prace konkursowe zostały wyeksponowanie i możemy podziwiać je w holu przedszkola.

Dziękujemy za udział w konkursie.