AKCJA CHARYTATYWNA “DZIŚ SŁODKA GWIAZDKA ZAŚWIECI DLA WSZYSTKICH DZIECI”

CZŁOWIEK JEST WIELKI NIE PRZEZ TO, CO POSIADA, LECZ PRZEZ TO KIM JEST, NIE PRZEZ TO CO MA, LECZ PRZEZ TO, CZYM DZIELI SIĘ Z INNYMI.

Nasze przedszkole po raz kolejny bierze czynny udział w akcji charytatywnej “Dziś słodka gwiazdka zaświeci dla wszystkich dzieci”.

W dniu 12.12.2022r. reprezentacja przedszkola, dzieci przebrane za Mikołaje poszły do siedziby MOPR przekazać świąteczne paczki. Spotkanie przebiegało w miłej, ciepłej i radosnej atmosferze świątecznej. Wspólnie zaśpiewaliśmy kolędy i złożyliśmy świąteczne życzenia pracownikom MOPR. Na zakończenie w dowód wdzięczności za zbiórkę paczek pracownicy MOPR przekazali naszym przedszkolakom drobne upominki.

Podjęte działania uczą większej wrażliwości na potrzeby innych ludzi,dzieci,a przede wszystkim tego,że wspólnie możemy więcej! Nie byłoby one możliwe bez zaangażowania ze strony rodziców i dzieci. Z góry więc dziękujemy za okazaną pomoc i wsparcie.