ŚWIĄTECZNY KIERMASZ W PRZEDSZKOLU

Święta tuż tuż, więc w naszym przedszkolu nadszedł czas na pieczenie i dekorowanie świątecznych pierniczków.

Dzieci poznały składniki, z których powstają wypieki oraz sposób wykonania ciasta. Po dokładnym umyciu rąk przedszkolaki przystąpiły do dekorowania  lukrem i barwnymi posypkami. Zabawa była doskonała, a pierniczki wyszły przepiękne. Każdy był zupełnie inny, miały one różne kształty, były także udekorowane rozmaitymi polewami i posypkami. Po udekorowaniu, każde z dzieci miało okazję skosztować swojego dzieła. Pozostałe, pięknie udekorowane pierniki, zostały wystawione na sprzedaż na przedszkolnym kiermaszu. Pierniczki sprzedały się w ekspresowym tempie.

Serdecznie dziękujemy  rodzicom za zaangażowanie oraz wszystkim tym, którzy zakupili pierniczki, świąteczne dekoracje i ozdoby przygotowywane przez rodziców, dzieci i nauczycieli.