ZABAWY Z PANIĄ JESIENIĄ

6 października dzieci ze wszystkich grup przedszkolnych wraz ze swoimi rodzicami oraz bliskimi uczestniczyły we wspólnych zabawach z Panią Jesienią połączonych z grillowaniem.

Na pięknie przystrojonym placu przedszkolnym wszyscy aktywnie uczestniczyli w zabawach ruchowych, konkurencjach sportowych, rozwiązywali zagadki. Zabawa przebiegała w doskonałych humorach. Nie zabrakło tańców oraz piosenek o tematyce jesiennej. Można było podziwiać jesienne kreacje przedszkolaków. Dzieci pozowały do zdjęć w specjalnie przygotowanym na ten dzień „jesiennym fotodomku” z postaciami Kicia Koci, Minionka oraz jabłuszka.

Podczas zabaw dochodziły do nas kuszące zapachy piekących się kiełbasek. Na zakończenie imprezy przedszkolaki oraz goście ustawieni w kolorowe pociągi odjechali do swoich stoliczków, aby wreszcie skosztować pyszności.