ABSOLWENTKA NASZEGO PRZEDSZKOLA W ODWIEDZINACH U “SŁONECZEK”

Dnia 24 czerwca „ Słoneczka” gościły absolwentkę naszego przedszkola Klaudię W. Uczennica przeczytała przedszkolakom książkę pt. „Pinokio” . Dziewczynka zaprezentowała przedszkolakom swój wiersz autorski oraz pochwaliła się swoim świadectwem i dyplomami:

– zajęcie I miejsca w Konkursie Recytatorskim „Pierwszy krok w poezję”;

– zajęcie I miejsca za osiągnięcie wysokich wyników w czytelnictwie;

– zajęcie II miejsca w Szkolnym Konkursie Recytatorskim „Promyk Poezji”.

Klaudia jako 9-latka posiada już ogromne osiągnięcia aktorskie. Dziewczynka grała w spocie 80 rocznicy wybuchu II wojny światowej, w filmach takich jak: „Rodzinny interes”, ,Sekrety rodzinne”,  „Gliniarze”;  „Wojenne dziewczyny”;  w reklamie Dulco soft junior, grała w Teledysku „Mama zawsze mówiła”.

Dziewczynka również opowiadała przyszłym uczniom o szkole. Wszyscy wspólnie dzielili się radosnymi wspomnieniami z przedszkola .

Dziękujemy serdecznie Klaudii oraz Pani Katarzynie za miłą wizytę w przedszkolu.