UDZIAŁ W XV MIĘDZYPRZEDSZKOLNYM KONKURSIE PLASTYCZNYM POD HASŁEM “JAK DBAĆ O BEZPIECZEŃSTWO SWOJE I BLISKICH”

15 czerwca w Przedszkolu Miejskim Nr 13 “Kraina przygód” odbyło się rozstrzygnięcie XV Międzyprzedszkolnego Konkursu Plastycznego pod hasłem: “Jak dbać o bezpieczeństwo swoje i bliskich”. Z naszego przedszkola w konkursie wzięło udział dwóch chłopców: Bartosz Z. z grupy “Słoneczka” oraz Oskar K. z grupy “Żabki”.

Celami konkursu było:

• promowanie bezpiecznych zachowań w bezpiecznym życiu
  • rozwijanie wśród dzieci wyobraźni i świadomości, co im grozi, jeśli nie będą przestrzegać podstawowych zasad bezpieczeństwa
  • kształtowanie wyobraźni, kreatywności, inwencji twórczej dziecka

Chłopcy wykonali piękne prace plastyczne zgodne z warunkami konkursu. Obie prace zostały wyróżnione dyplomem. Przedszkolaki otrzymały również nagrody rzeczowe. Gratulujemy!