V EDYCJA MIĘDZYPRZEDSZKOLNEGO KONKURSU PIOSENEK W JĘZYKU ANGIELSKIM “I LOVE ENGLISH”

10 czerwca w naszym przedszkolu odbył się międzyprzedszkolny konkurs piosenek w języku angielskim “I LOVE ENGLISH”. Organizatorem konkursu było nasze przedszkole oraz Rada Osiedla Śródmieście.

Cele konkursu:

• popularyzowanie nauki języka angielskiego wśród dzieci;
  • aktywizowanie dzieci do nauki języka angielskiego poprzez wiersze i piosenki;
  • rozwijanie zainteresowań i zdolności językowych dzieci;
  • promowanie młodych talentów.

Przed publicznością i jury zaprezentowało się dziesięć duetów z ostrołęckich przedszkoli min.: PM nr 1 “Kraina Uśmiechu”, PM nr 5 “Leśna Kraina”, PM nr 7 “Tęczowa Kraina”, PM nr 8 “Kraina Radości”, PM nr 9 “Bajkowa Kraina”, PM nr 10, PM nr 13 “Kraina Przygód”, PM nr 15 “Kraina Marzeń”, PM nr 17 “Kraina Misiów”, PM nr 18 “Kraina Zaczarowanej Lokomotywy”. Nasze przedszkole reprezentowały dziewczynki z grupy “Słoneczka” – Zosia S. i Maja Ch.

Mali artyści pięknie zaprezentowali utwory muzyczne w języku angielskim oraz choreografię do nich. Dzieci wykazały się dużą odwagą i wiedzą z zakresu języka angielskiego.  Jury w składzie: Dyrektor PM nr 8 – Barbara Pianka, nauczycielki języka angielskiego – Małgorzata Małkowska, Paulina Suławka oceniły występy na bardzo wysokim poziomie. Każdy duet otrzymał wyróżnienie – dyplom oraz nagrodę rzeczową. Sponsorami konkursu byli: Pan Łukasz Kulig – Prezydent Miasta Ostrołęki i Rada Osiedla Śródmieście.

Gratulujemy wszystkim wykonawcom i życzymy dalszych sukcesów!