DZIEŃ RODZINY

Są takie dni w przedszkolnym kalendarzu, do których wszystkie dzieci przygotowują się bardzo solidnie przez wiele dni, na które czekają z wypiekami na twarzach i chciałyby bardzo, aby były najpiękniejszymi dniami w całym przedszkolnym roku.

Wyczekiwany dzień nadszedł 1 czerwca. Od samego rana w przedszkolu panowało poruszenie. Po obiedzie do przedszkola przyszli rodzice, dla dzieci z każdej grupy przedstawiły program artystyczny oraz wręczyły laurki z okazji święta Mamy i Taty. Po występie był słodki poczęstunek zorganizowany przez rodziców. Kolejną atrakcją były dmuchane zabawki, zjeżdżalnie oraz malowanie buziek.

Dzień był pełen atrakcji i niespodzianek. Dostarczył wielu radości zarówno dzieciom jak i ich najbliższym.