“KRASNOLUDKI” W SALI ZABAW

9 marca przedszkolaki z najmłodszej grupy „Krasnoludki” wybrały się do sali zabaw „Morska Kraina”. Na początku zostały przypomniane dzieciom zasady zachowania się podczas pobytu w salonie oraz przestrzegania ich, aby zapewnić bezpieczeństwo podczas zabawy. Dzieci miały do dyspozycji bardzo wiele zabaw min. zjeżdżalnie, basen z piłeczkami. Radości i wygłupom nie było końca. Dzieci oddały się zabawie. Każde dziecko, które poczuło zmęczenie mogło odpocząć w kąciku plastycznym oraz napić się pysznego kompotu.  Po niezwykłych wyczynach dzieci zostały zaproszone do stoliczków, gdzie czekał na nie poczęstunek, zorganizowany przez rodziców.

Po zakończonej zabawie, zmęczeni, ale z uśmiechem na twarzy wróciliśmy do przedszkola.