ul. Prądzyńskiego 12 | kontakt@pm8.ostroleka.edu.pl | 29 764-58-16

NASI ABSOLWENCI MEDALISTAMI!

W niedzielę 27 lutego zawodnicy UKS Piątka Ostrołęka zdobyli 7 medali w IV Mistrzostwach Mazowsza w Pływaniu pod patronatem Prezydenta miasta Ciechanów które odbyło się na pływalni MOSiR w Ciechanowie. W trzecim bloku zawodów uczestniczyło około 200 zawodniczek i zawodników z 20 klubów z terenu Polski.

Nasza absolwentka Zuzia Z. zdobyła trzy złote medale na 50 m stylem dowolnym z czasem 33,77(rekord życiowy), na 50 m stylem motylkowym z czasem 37,19(rekord życiowy) oraz na 100 m stylem zmiennym z czasem 1:28,53 (rekord życiowy). W klasyfikacji końcowej rocznika 2012 z dorobkiem 854 punktów młoda pływaczka zajęła pierwsze miejsce. Zuzia w trzech swoich startach poprawiła trzy rekordy życiowe i tylko potwierdziła że przygotowania do nowego sezonu, które trwały dwa miesiące, zostały dobrze przez utalentowaną zawodniczkę przepracowane.

Marcel Ł. zdobył jeden medal brązowy na 25 m stylem dowolnym z czasem 26,36 oraz zajął szóste miejsce na 25 m stylem grzbietowym z czasem 34,23 s. Młodziutki pływak z rocznika 2014 wystartował po raz pierwszy. Te wyniki dobrze wróżą na przyszłość

Gratulujemy Zuzi i Marcelowi oraz życzymy dalszych sukcesów!

Autor tekstu: sport.eostroleka.pl