Prośba o pomoc!

DRODZY RODZICE

Przedszkole Miejskie Nr 8 „Kraina Radości” w Ostrołęce całym sercem łączy się z Ukrainą.

W celu wsparcia obywateli Ukrainy przebywających w Ostrołęce lub tych którzy dotrą do naszego miasta, przedszkole włącza się do akcji zorganizowanej przez Prezydenta Miasta Ostrołęki.

Od 28.02.2022r. do 02.03.2022r. do godziny 12.00 prosimy o przynoszenie do przedszkola:

1. Odzieży

– bielizna (damska, młodzieżowa, dziecięca od 2 lat, różne rozmiary),

– skarpety (damskie, młodzieżowe, dziecięce od 2 lat, różne rozmiary),

– spodnie dresowe (damskie, młodzieżowe, dziecięce od 2 lat, różne rozmiary),

– koszulki i bluzy sportowe (damskie, młodzieżowe, dziecięce od 2 lat, różne rozmiary),

– piżamy (młodzieżowe i dla dzieci, różne rozmiary),

– ręczniki średnie (max. 50 x 100cm) oraz duże (max. 70×150), nowe lub mało używane,

– klapki basenowe (różne rozmiary).

1. Artykułów higieny osobistej, tego asortymentu potrzebujemy produkty w opakowaniach nie większych niż 500ml:

– mydło w płynie – uniwersalne,

– żele pod prysznic – uniwersalne, dla kobiet, dla dzieci,

– szampony do włosów – uniwersalne, dla kobiet, dla dzieci,

– pasty do zębów – dla dzieci i dorosłych,

– szczoteczki do zębów – dla dzieci i dorosłych, różne rozmiary,

Uwaga: Prosimy by rzeczy używane były wyprane i nieuszkodzone. Uszkodzone trafią od razu do kontenerów PCK, więc proszę byście sami od razu je tam dostarczyli oszczędzając nam pracy.

Dodatkowo – rozmiar dziecięcy – to rozmiar od 2 roku życia. W tym momencie nie potrzebujemy ubranek dla niemowląt i dzieci do 2 lat.

Zebrane dary przekazane zostaną do siedziby Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie w Ostrołęce w dni 03.03.2022r.

Za okazaną pomoc serdecznie dziękujemy!