DZIEŃ POSTACI BAJEK W KRASNOLUDKACH

5 listopada obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek, jest to święto wszystkich postaci bajkowych.

W grupie krasnoludki przez cały tydzień przedszkolaki obcowały z bajkami. Rozwiązywały zagadki słowno- obrazkowe, rysowały oraz kolorowały ilustracje z postaciami bajkowymi. Słuchały bajek, opowiadały o swoich ulubionych postaciach bajkowych. Wśród dziewczynek bezkonkurencyjna okazała się postać Kicia Koci. Chłopcy nie byli zdecydowani tak jak ich koleżanki w wyborze ulubionej postaci. Ostatecznie wygrała postać Minionka. Po wyborze ulubionych postaci Pani przygotowała dla dzieci niespodziankę-  fotobudkę z postaciami bajkowymi, wybranymi przez przedszkolaki.  Dzieci  ochoczo przystąpiły do pozowania, wcielały się w postać Kicia Koci oraz Minionka.

Sesja fotograficzna dostarczyła maluchom dużo zabawy i radości.