Wyjście do salonu zabaw

19 i 20 lipca dzieci z naszego przedszkola radośnie spędziły czas w sali zabaw „Urwis”. Zanim dzieci odbyły wycieczkę i przystąpiły do zabawy zostały zapoznane z zasadami zachowania się podczas pobytu w sali zabaw i przestrzegania ich, aby zapewnić sobie i innym bezpieczeństwo.

Na miejscu dzieci miały do dyspozycji ogromną konstrukcję składająca się z tuneli, zjeżdżalni, ściany wspinaczkowej i basenu z piłeczkami. Dzieci korzystały także samochodów na baterie oraz wielu innych atrakcji. Wszystkie zabawy przebiegały w bardzo wesołej i radosnej atmosferze. Podczas zmęczenia dzieci skorzystały z odpoczynku w specjalnie przygotowanym kąciku, w którym można było odpocząć i nabrać sił przy stole ze smakołykami i soczkami.

W sali zabaw przedszkolaki spędziły czas w sposób atrakcyjny i bardzo aktywny. Pełni niezapomnianych wrażeń i emocji dzieci wróciły do przedszkola.