SUKCES SPORTOWY NASZEJ ABSOLWENTKI – ZUZANNY ZECER

Zuzanna Zecer 2 lata temu zakończyła przygodę z naszym przedszkolem, odchodząc do szkoły. Obecnie jest zawodniczką Uczniowskiego Klubu Sportowego Piątka Ostrołęka. W odbywającym się 12 czerwca w Warszawie wielkim finale ogólnopolskich zawodów pływackich dla dzieci „Od Młodzika do Olimpijczyka” zdobyła dwa złote medale. Pierwszy krążek w konkurencji dziewcząt na 50 m stylem dowolnym, osiągając przy tym rekord życiowy, natomiast drugi w konkurencji dziewcząt na 50 m stylem motylkowym.

Warto również wspomnieć o innych ostatnich sukcesach pływaczki. Na zawodach „Pierwszy Krok Pływacki” odbywających się 8 czerwca na basenie sportowym OSiR Targówek w Warszawie Zuzia osiągnęła najlepsze wyniki na 50 m stylem motylkowym oraz na 50 m stylem dowolnym, natomiast 13 czerwca w XIV Grand Prix w Pływaniu o Puchar Burmistrza Dzielnicy Bemowo na pływalni OSiR Pingwin w Warszawie zdobyła kolejne dwa złote medale na 50 m stylem dowolnym oraz na 50 m stylem grzbietowym.

Jesteśmy dumni z osiągnięć naszej absolwentki i życzymy kolejnych sukcesów sportowych.

Autorem zdjęcia jest: Urząd Miasta Ostrołęki