UROCZYSTY ODBIÓR NOWEJ SALI ORAZ ODNOWIONEJ SZATNI

Dnia 20 maja w naszym przedszkolu dokonano uroczystego odbioru nowej sali. Odnowiona została również szatnia, łazienka na parterze i piętrze, a budynek został dostosowany do potrzeb osób z niepełnosprawnościami.

W uroczystości uczestniczyło wielu gości, wśród nich władze Miasta Ostrołęki, przedstawiciele Rady Miasta oraz Wydziału Oświaty.

Wśród zaproszonych nie zabrakło kierownika budowy, wykonawcy inwestycji, architektów oraz inspektorów nadzoru.

Po części oficjalnej został wyświetlony film z nagraniem części artystycznej, w której wystąpiły dzieci uczęszczające do tego przedszkola. Występ wzbudził wiele pozytywnych emocji wśród zaproszonych gości.

Goście otrzymali również pamiątkowe obrazki, które zostały wykonane przez naszych przedszkolaków podczas konkursu wewnątrz przedszkolnego.

Przedszkole zyskało nowy atrakcyjny wygląd oraz przestrzeń. Przedszkolaków i ich rodziców od progu zachęcać do wejścia będzie piękna nowoczesna szatnia.

Autorem zdjęć jest Urząd Miasta Ostrołęki.