ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU PLASTYCZNEGO „MOJE PRZEDSZKOLE-KRAINA RADOŚCI”

W naszym przedszkolu w związku z otwarciem nowej sali został zorganizowany wewnątrzprzedszkolny konkurs plastyczny pod hasłem „Moje przedszkole- Kraina Radości”.  W konkursie mogli wziąć udział dzieci z naszego przedszkola wraz z rodzicami. Uczestnicy rodzinnie mieli przygotować pracę plastyczną dowolną techniką, formatu  A4.

14 maja 2021 r.  odbyło się uroczyste wręczenie dyplomów i nagród.

Dziękujemy wszystkim dzieciom wraz z rodzicami, którzy podjęli się tego wyzwania i wykonali pracę plastyczną.  Rodzice i dzieci zaskoczyli nas pomysłowością oraz kreatywnością. W konkursie wzięło udział aż 36 przedszkolaków. Jury postanowiło wyróżnić następujące prace:

– Laura D., Zofia S. ( gr. „Motylki”)

– Zuzanna M., Julian B., Maria W. ( gr. „Słoneczka)

– Piotr M., Zofia G., Marcel W. ( gr. „Żabki”)

– Pola M. ( gr. „Jeżyki”).

Pozostali uczestnicy również otrzymali dyplomy i nagrody:

– Izabela T., Lena Ś., Liliana K. ( gr. „Biedronki”)

– Krzysztof S., Joanna K. ( gr. „Motylki”)

– Igor M., Aleksander Z., Antonina W., Ewelina G., Lena G., Lena S., Marcel Ł., Krzysztof M., Julia P., Adam M., Weronika K. ( gr. „Słoneczka”)

– Olaf P., Ernest L., Oliwia I., Kaja M., Sandra B., Nikola T., Cezary K., Bartosz B., Dawid B. ( gr. „Żabki” )

– Patryk K., Antoni P. ( gr. „Jeżyki” )

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy dzieciom oraz rodzicom biorącym udział w konkursie za ogromne zaangażowanie i twórczą pracę. Mamy nadzieję, że kolejne konkursy w naszym przedszkolu będą się cieszyły również dużym zaangażowaniem.