Z WIZYTĄ NA KOMENDZIE MIEJSKIEJ POLICJI W OSTROŁĘCE

SAMSUNG CAMERA PICTURES

23.10.2015 r. dzieci z grupy: „Słoneczka” i  „Żabki” odwiedziły Komisariat Policji w Ostrołęce.
Wizyta rozpoczęła się od powitania dzieci z policjantem Panem Tomaszem Żerańskim, który był naszym przewodnikiem. Oprowadził nas po budynku Komisariatu i opowiedział o pracy w policji, pokazał wiele sprzętów pomocnych w codziennej pracy policjantów. Dzieci miały okazję zobaczyć: pokój zgłoszeń, niebieski pokój, sale odpraw, pomieszczenia zamykane wielkimi kratami  dla osób zatrzymanych , gdzie osadzani są podejrzani. Atrakcją dla dzieci były również pomieszczenia, gdzie znajdowała się nowoczesna strzelnica oraz siłownia. Podczas spotkania dzieci poznały pracę policjantów, wzbogaciły swoją wiedzę na temat unikania zagrożeń oraz utrwaliły zasady bezpiecznego poruszania się po ulicy. Wszyscy bardzo szczęśliwi wróciliśmy do przedszkola. DZIĘKUJEMY!

SAMSUNG CAMERA PICTURES

SAMSUNG CAMERA PICTURES     SAMSUNG CAMERA PICTURES