“PRZEDSZKOLAK WIE, JAK BEZPIECZNIE KORZYSTAĆ Z NOWYCH TECHNOLOGII”

25 września w naszym przedszkolu nauczycielki zorganizowały zajęcie, którego tematem było rozsądne i bezpieczne korzystanie z nowoczesnych technologii przez dzieci.

Każda grupa oddzielnie w zdezynfekowanej sali, obejrzała prezentację multimedialną pt. „Przedszkolak wie, jak bezpiecznie korzystać z nowych technologii”. Celem prezentacji było zapoznanie dzieci z zagrożeniami i skutkami płynącymi m.in. z nadmiernego korzystania z komputera, telefonu, laptopa. A także zwrócenie ich uwagi na to, jak ważny jest ruch i spędzanie czasu na świeżym powietrzu zamiast częstego korzystania z komputerów, tabletów i telewizji. Przedszkolaki z dużym zaangażowaniem wypowiadały się na temat obejrzanej prezentacji.