DZIEŃ RODZINY W NASZYM PRZEDSZKOLU

W poniedziałek 3 czerwca 2024 roku w naszym przedszkolu obchodziliśmy Dzień Rodziny, który rozpoczął się od części artystycznej, w której wystąpiły dzieci z wszystkich grup. Młodzi artyści zaprezentowali wspaniałe występy, pełne tańca i śpiewu oraz wręczyli swoim rodzicom własnoręcznie wykonane laurki. Ich zaangażowanie i radość wzbudziły ogromne uznanie wśród zgromadzonych gości.

Wydarzenie przyciągnęło liczne rodziny, które mogły skorzystać z różnorodnych atrakcji przygotowanych specjalnie na tę okazję m.in.:
 zumba, magiczny pokaz, mega bańki mydlane. Jednym z najbardziej ekscytujących punktów programu był pokaz dużego wozu strażackiego Ochotniczej Straży Pożarnej w Opęchowie. Strażacy zaprezentowali sprzęt gaśniczy, a także opowiedzieli o swojej pracy. Na wszystkich czekał poczęstunek m.in. wata cukrowa, popcorn. Atrakcje cieszyły się ogromnym powodzeniem wśród dzieci i ich rodziców.