BIEDRONKI PO RAZ PIERWSZY W BIBLIOTECE

8 kwietnia 2016 r grupa Biedronki wybrała się z pierwszą wizytą do biblioteki. Dzieci ustawiły się w pociąg, który jechał między pólkami, gdzie leżą równiutko poukładane i obłożone w okładki książki. Pani bibliotekarka zachęcała wszystkich do odwiedzania biblioteki nie tylko z przedszkolem, ale także z rodzicami. Odbyła się rozmowa jak korzystać z biblioteki i oczywiście o tym, że książki należy szanować i dbać o nie, gdyż są skarbnicą wiedzy, bajek, wierszy i opowiadań. Biedroneczki z uwagą wysłuchały opowiadania czytanego przez panią bibliotekarkę. W bibliotece zachowały się w sposób kulturalny. Z uśmiechem na twarzach, zaśpiewały piosenkę kurpiowską „Zielona Murowa”, w ten sposób podziękowały Pani bibliotekarce za miłe przyjęcie i zorganizowane zajęcie. Każde dziecko na pamiątkę pierwszej grupowej wizyty w bibliotece dostało zakładkę do książki.