Uwaga! Konkurs!

SERDECZNIE ZAPRASZAMY DZIECI I RODZICÓW

DO UDZIAŁU W KONKURSIE LITERACKIM

PT. „NAWET DZIECI PISZĄ BAJKI”

REGULAMIN KONKURSU:

I. Organizator:

Przedszkole Miejskie Nr 8 Kraina Radości w Ostrołęce

II. Cele konkursu:

• Zachęcanie rodziców do współpracy z placówką.
  • Rozwijanie wrażliwości i wyobraźni młodych autorów, a także popularyzacja ich twórczości artystycznej.
  • Wyrażanie przeżyć w twórczości literackiej.
  • Zachęcanie dzieci oraz rodziców do wspólnego napisania bajki oraz wykonania do niej ilustracji.

III. Uczestnicy konkursu.

• Konkurs skierowany jest do dzieci uczęszczających do Przedszkola Miejskiego Nr 8 Kraina Radości w Ostrołęce oraz ich rodziców.

IV. Warunki uczestnictwa:

• Przedmiotem konkursu jest napisanie bajki przez dzieci i ich rodziców oraz wykonanie do niej ilustracji inspirowanej pomysłami dzieci.
  • Bajkę należy przepisać na komputerze i narysować do niej ilustracje.
  • Do pracy należy dołączyć metryczkę: tytuł bajki, imię i nazwisko dziecka, nazwę grupy przedszkolnej.
  • Pracę należy dostarczyć do 3 października do nauczyciela grupy, do której dziecko uczęszcza.
  • Prace zgłaszane do konkursu muszą być pracami własnymi, wcześniej niepublikowanymi. Prace konkursowe nie podlegają zwrotowi.
  • Udział w konkursie jest jednoznaczny z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb konkursu zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2016r., poz. 922 ze zm.) oraz zgody na umieszczenie danej pracy na stronie internetowej naszego przedszkola.
  • Udział w konkursie jest jednoznaczny z akceptacją regulaminu.

Organizatorzy:

Iwona Mróz