KONKURS LITERACKI “KOLOROWA KRAINA RADOŚCI”

Serdecznie zapraszamy Dzieci wraz z Rodzicami do udziału w konkursie literackim pod hasłem

KOLOROWA KRAINA RADOŚCI
Regulamin konkursu:

1. Konkurs przewidziany jest dla wszystkich Dzieci wraz z ich Rodzicami z naszej placówki.
  2. Przedmiotem konkursu jest napisanie wiersza na temat naszego przedszkola.
  3. Wiersz musi być oryginalny i nigdzie dotąd niepublikowany.
  4. Pracę konkursową należy złożyć w formie wydruku na papierze formatu A4. Każdy wiersz powinien być podpisany: imieniem i nazwiskiem dziecka oraz nazwą grupy.
  5. Prace pozostają do dyspozycji organizatora i będą oceniane przez powołaną Komisję Konkursową.
  6. Organizator nie zwraca tekstu i jednocześnie zastrzega sobie możliwość opublikowania tekstu na przedszkolnej stronie internetowej.
  7. Prace należy składać do dnia 29 kwietnia 2021 r.

Zwycięskie wiersze lub ich fragmenty zostaną zaprezentowane na uroczystości odbioru nowej sali.

Serdecznie zapraszamy do udziału i życzymy pomysłowości i kreatywności.

DOSTARCZAJĄC PRACĘ JEST RÓWNOZNACZNE Z WYRAŻENIEM ZGODY NA PUBLIKOWANIE PRZEZ ORGANIZATORA TEKSTÓW LITERACKICH.